Meble ze starego drewna na zamówienie

Stawiamy na proste formy oraz naturalne materiały. Dlatego oferowane przez nas meble na zamówienie cieszą się tak dużą popularnością. Nic dziwnego – meble ze starego drewna pasują do wnętrz urządzonych zarówno w klasycznym, jak i rustykalnym czy industrialnym stylu i nadają pomieszczeniom wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.


Jako producent mebli postarzanych stawiamy na starannie wyselekcjonowane materiały. Pozyskujemy je z pobliskich tartaków, gospodarstw wiejskich, a także z okolicznych targów staroci. Dąb, jesion, orzech, czereśnia – to tylko niektóre szlachetne odmiany drzew, które wykorzystujemy. Zależy nam przede wszystkim na materiałach z duszą, z naturalnymi słojami, sękami oraz przebarwieniami, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnych elementów wyposażenia każdego domu, mieszkania czy też biura.

Czym wyróżniają się oferowane przez nas drewniane meble na zamówienie? Przede wszystkim niepowtarzalnym stylem i urokiem. Szafy, stoły, ławy, konsole czy inne elementy z widocznymi naturalnymi słojami czy sękami nadają wnętrzu ciepła, przytulności. Powstałe naturalnie wyżłobienia, dziury, pęknięcia i nierówne faktury przyciągają wzrok i sprawiają, że meble ze starego drewna zapewniają wyjątkowy efekt. Niektóre deski pochodzą z rozbiórek budynków, inne z używanych szafek, komód czy podłóg – każda z nich ma swoją historię. Są to również elementy, które przez lata narażone były na wpływ słońca czy wody deszczowej – przypomina o tym każde żłobienie, przebarwienie i pęknięcie. A co za tym idzie – nie ma dwóch takich samych surowców, każda deska niesie za sobą inną historię. Dzięki temu stworzysz miejsce z unikalnym klimatem i duszą!


Ponadto są to produkty naturalne i ekologiczne, ponieważ pochodzą z surowca z tzw. odzysku, co z pewnością docenią osoby przykładające szczególną uwagę do ochrony środowiska. Dlatego jako producent mebli ze starego drewna zapewniamy, że nasze produkty to inwestycja nie tylko w piękne, unikalne wyposażenie wnętrza, ale i w ochronę przyrody.

Pd-P Projekt dizajn-Przestrzeń

Otusz 11B 64-320 Buk (koło Poznania)

+48 509 00 1234  

pdp.gwo@gmail.com